Клірик Переяславсько-Вишневської єпархії взяв участь у роботі форуму щодо громадської безпеки

10 липня 2019 року в місті Ірпінь Київської області в залі Ірпінської міської ради відбувся другий регіональний форум Київщини «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон» – крок перший – громадська спілка «Громадська безпека +380». Мета заходу – об’єднання громадських формувань по охороні громадського порядку та державного кордону і небайдужих громадян в єдиний потужний голос для протидії злочинності.

На форумі були присутні 4 громадських формування по охороні громадського порядку міста Ірпінь, Обухів, Українка, Вишневе та ГО поліцейський центр бойових мистецтв «Закон і порядок» міста Київа, які і є співзасновниками спілки «Громадська безпека +380», представник Високопреосвященнішого митрополита Переяслава-Хмельницького і Вишневського Олександра протоієрей Ігор Савченко, а також представники мерів і громадських формувань, міст: Переяслав-Хмельницький, Боярка, Березань, Бориспіль, Київської області і виконавчого директора київського регіонального відділення Асоціації міст України Мартіна Гаррі Гаральдовича.

На форумі голова спілки «Громадська безпека +380» Бардецький Володимир Броніславович доповідав о шляхах, які необхідно зробити для реалізації в підготовці в створенні спеціальних муніципальних підрозділів правоохоронного напрямку з адміністративними функціями – «Муніципальна варта». Присутні на форумі підтримали доповідь голови, а саме ухвалили наступне:

1) Створити робочу групу з керівників громадських формувань та юристів для роботи над доопрацюванням Закону України «Про муніципальну поліцію». Протягом двох місяців провести робочі зустрічі з мерами міст Київської області, головами територіальних громад, та з представниками місцевого самоврядування по питанню протидії злочинності та захисту населення.

2) Запланувати та провести офіційну зустріч з губернатором Київської області для підтримки в заходах безпеки населення.

3) Продовжити на базі міста Обухів пілотну програму про охорону громадського порядку, результати якої будуть враховані в роботі законотворчості.

Протягом проведення заходу вищезазначені присутні представники виявили бажання стати членами ГС «Громадська безпека +380». На вересень поточного року заплановано проведення третього регіонального форуму Київщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *