Співчуття загиблим від терактів у Новій Зеландії

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр від імені духовенства і вірян Спасо-Преображенського собору та співробітників Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира висловив співчуття у зв’язку з загибеллю кількох десятків людей у мечетях міста Крайстчерч в Новій Зеландії. Жахлива трагедія сталася вчора, 15 березня.

“Справедливо кажуть, що терористи не мають національності та релігії — тероризму немає виправдання. Як православні християни, засвідчуємо: якими би словами не називали себе вбивці і як би не мотивували свої дії — їхній вчинок це  смертний гріх”, – наголосив владика.

Громада собору висловлює співчуття усім рідним і близьким загиблих. Хоча місце, де відбувся теракт, знаходиться на протилежній точці планети, наша земля є нашим спільним домом. Незалежно від кольору шкіри, мови, віросповідання та інших ознак і переконань, ми всі є дітьми нашого єдиного Небесного Отця. Висловлюємо співчуття усій мусульманській спільноті Україні. Нехай Господь Бог покоїть в мирі душі усіх безневинно загиблих.

Співчуття надіслано на ім’я муфтія духовного управління мусульман України “Умма” Саїда Ісмагілова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *