Христос народився! Славімо Його! Божественна літургія на Різдво Христове

Від імені митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, Голови Парафіяльної ради Спасо-Преображенського собору Ігоря Лисова, духовенства і усієї громади собору вітаємо читачів сайту з великим і радісним святом Різдва Господа нашого Ісуса Христа!

Божественну літургію в нашому соборі сьогодні очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Йому співслужили клірики собору та гості в священному сані: протоієрей Андрій Дудченко, протоієрей Миколай Тишкун, архімандрит Арсеній (Бочкарь), протоієрей Миколай Павленко, протоієрей Сергій Бережной, ієромонах Олексій (Мацюра), протодиякон Ростислав Воробій, протодиякон Іван Гичун, диякон Андрій Воєвода. За богослужінням співав Архієрейський хор Fresco Sonore під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Олександра Тарасенка. Проповідь після Євангелія сказав протоієрей Андрій Дудченко. Після причастного стиха прочитали Різдвяне послання митрополита Олександра. Приємною радістю стале різдвняне колядування від хору сусідньої Борисоглібської парафії, яка також приєдналася до Православної Церкви України. Після служби владика Олександр привітав парафіян зі святом Різдва Христового та розповів про подорож до Константинополя, співслужіння з Вселенським Патріархом Варфоломієм і отримання Томосу про автокефалію нашої Церкви. Насамкінець усі маленькі парафіяни і гості отримали солодкі подарунки від компанії “Ліко-Холдинг”.

За сприяння голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова Божественна літургія транслювалася наживо тут на нашому сайті та на YouTube-каналі Спасо-Преображенського собору.

На вечірні сьогодні владику прийшли вітати хор священнослужителів, в тому числі з храму святого Миколая на Татарці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *