Діти зі Слов’янська відвідали собор, музей і спортивний комплекс

Сьогодні на парафії Спасо-Преображенського собору приймали гостей – групу школярів зі Слов’янська. Візит розпочався зі сніданку, організованого стараннями Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Володимировича Лисова. Після того діти у супроводі Марії Григорівни Посвістак відправились до спортивного комплексу поруч із собором – тренувальної бази Федерації водних видів спорту України. Діти почули розповідь та побачили на власні очі, як тренуються майбутні українські чемпіони. Дехто навіть сам відчув себе спортсменом, стрибнувши з тренувальної вишки. Вони побачили нагороди та кубки, привезені спортсменами із різних змагань.

Екскурсія продовжилася у Спасо-Преображенському соборі. Школярі зі Сходу помолились та почули розповідь про собор від настоятеля – митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра. Діти оглянули сам собор та три його приділи. Для учнів слов’янської школи традиційним заходом під час приїзду до столиці є відвідання Музею Блаженнішого Митрополита Володимира. Враженнями від огляду експозиції ділилися за солодким пригощанням від митрополита Олександра.

На згадку про цей насичений день діти отримали корисні подарунки від ктитора Спасо-Преображенського собору Ігоря Володимировича Лисова та Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *