На Різдво Пресвятої Богородиці до нас завітали гості з Успенських читань

Сьогодні ми святкуємо Різдво Божої Матері. Діва Марія народилася від літніх батьків Йоакима та Анни, які довго не мали дітей. З Різдва Богородиці починаються події новозавітної історії спасіння. Святкове богослужіння у Спасо-Преображенському соборі вчора ввечері та сьогодні очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. За всеношною перед полієлеєм співали Акафіст до Богородиці українською мовою за перекладом з “Молитовника православних вірян“. В кінці служби до нас завітали гості – богослови з Франції, Бельгії, Італії, Польщі, Росії та інших країн, учасники XVIII Успенських читань. Гості відвідали також музей Блаженнішого Митрополита Володимира.

За сприяння голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова Божественна літургія транслювалася наживо тут на нашому сайті та на YouTube-каналі Спасо-Преображенського собору.

Фото з богослужіння:

Учасники Успенських читань, серед яких єпископ Дідьє Берте, архімандрит Михаїл Ван Парейс, ієромонах Антоній Ламбрехтс, Адріано і Марта Дель Аста, у Спасо-Преображенському соборі та музеї Блаженнішого Митрополита Володимира.
Фото Максима Сидоренка:

На Різдво Пресвятої Богородиці до нас завітали гості з Успенських читань: Один коментар

  1. СЛАВА БОГУ ЗА ВСЕ!!!! Люблю дивитись трансляцii богослужiнь з Вашого храму….Дай БОЖЕ! як найшвидше АВТОКЕФАЛIЮ УКРАIНСЬКIЙ ЦЕРКВI!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *