Божественна літургія у неділю 29 липня

Сьогодні, у неділю 9-ту по П’ятидесятниці, Божественну літургію, а також святкове вечірнє богослужіння напередодні в нашому соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Ранню Божественну літургію очолив протоієрей Віталій Машинський. Після читання Апостолу за архієрейською літургією проповідував протодиякон Ростислав Воробій. Після Євангелія проповідь сказав протоієрей Миколай Тишкун.

За сприяння голови Парафіяльної ради Ігоря Лисова Божественна літургія транслювалася наживо тут на нашому сайті та на YouTube-каналі Спасо-Преображенського собору.

Божественна літургія у неділю 29 липня: 3 коментарі

  1. “Після читання Апостолу за архієрейською літургією проповідував протодиякон Іван Гичун.” Якщо я не помиляюся, проповідь промовив протодиякон Ростислав Воробій. Щиро дякую за службу!

  2. Надзвичайно великою була концентрація молодиків із “відповідною” зовнішністю біля храму. Якщо чесно, мене це дуже напружує, так як біля храму багато дітей, а ці хлопці прийшли до храму не з “пустими руками”. Видно, що вони були озброєні. Я думаю, це питання можна вирішити. І якщо хтось із прихожан, так хвилюється за свою безпеку, то нехай розміщує їх трохи далі від собору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *