У день архистратига Михаїла та усіх небесних Сил молились про мир в Україні

Сьогодні, 21 листопада, у день собору Архистратига Михаїла та усіх небесних Сил безплотних в нашому соборі за Божественною літургією підносили молитви про мир в нашій державі. Очолив богослужіння благочинний собору протоієрей Валерій Кравець. Всеношну напередодні ввечері очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Голова Парафіяльної ради Ігор Лисов і громада собору вітають парафіян та гостей сайту з цим святом, а також з днем гідності і свободи, який сьогодні відзначають в Україні.

У день архистратига Михаїла та усіх небесних Сил молились про мир в Україні: Один коментар

  1. Не називайте братами тих, хто порушив заповідану Богом братську любов, тих хто вдався до військового протистояння (щодо відносин з Росією).
    Настав час коли РПЦ, як і всі росіяни, на чолі з Кирилом повинні покаятися за порушення миру в Україні, згадавши заповідь: “блаженни миротворцы, яко тии сынами Божими нарекуться”(Ев.М.5,9).

    Яко миротворец, митрополит Онуфрій досяг гарного результату попросивши РПЦ внести в їх статут зміни про те, що УПЦ-незалежна, самокерована.. Отже цим зафіксовано те, що російська частина УПЦ МП в Україні тепер самокерована на чолі з митр. Онуфрієм, тоді як проукраїнська частина МП віднині має право на відновлення церковної Єдності і повинна зібратися на помісний собор і обрати главу всіх українських православних церков- свого Патріарха. Що й закладено в уставах про церкву у незалежній державі. Саме у нинішньому статусі здійснювалося порушення єдності у церкві коли український народ маючи право на помісну церкву був розділений. Єдності не потрібно просити у сусіда, треба брати її самим і для того все у нас є і мудрість, і сила, і любов і віра..

    як приклад: древня церква маленької Грузії і та має свого Патріарха.
    Україні слід давно підняти статус від митрополита до патріарха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *