Божественна літургія на Вхід Господній в Єрусалим і передача позашляховика для добровільців-медиків у АТО (+відео)

Голова Парафіяльної ради Ігор Лисов і громада Спасо-Преображенського собору вітають усіх парафіян і гостей сайту із святом Входу Господнього до Єрусалиму. Сьогодні, у неділю 9 квітня, за Божественною літургією у Спасо-Преображенському соборі була найбільша кількість парафіян за весь Великий піст. Відправу літургії очолив благочинний собору протоієрей Валерій Кравець. Напередодні ввечері за всеношною та сьогодні після літургії освятили пальмове листя та віття верби як символ нашої зустрічі Христа. А після літургії отець Валерій освятив автомобіль – позашляховик, який Ігор Лисов передав Першому добровольчому мобільному шпиталю ім. Пирогова до зони проведення АТО.

Ігор Лисов вручив керівнику Першого добровольчого мобільного шпиталю Генадію Друзенку сертифікат про подарунок та ключи від джипу Тойота Ленд Крузер Прадо 120. Голова Парафіяльної ради нагадав, що наш собор допомагає українським військовим та мирним людям від самого початку військових дій на сході України. Наразі в соборі триває збір гуманітарної допомоги мирним мешканцям Авдіївки до Святої Пасхи.

Генадій Друзенко від імені всіх медиків-добровольців подякував за подарунок, який тепер буде справжнім флагманом батальону. Сьогодні ж позашляховик вирушить на схід України. Перший добровольчий мобільний шпиталь об’єднав у своїх лавах вже близько 300 медиків і парамедиків, які допомагають як українським військовим, так і цивільному населенню від Станиці Луганської до Маріуполя.

Ігор Лисов також подякував іконописцю Олександру Клименку, автору проекту “Ікона, що рятує життя”, який передав до Спасо-Преображенського собору на постійне перебування колекцію ікон, написаних на ящиках з-під набоїв із зони АТО. Ікони написані О.Клименком і Софією Атлантовою. Ці образи є символами, що унаочнюють подолання смерті і врятування життя, підкреслив Ігор Лисов. Він також запевнив, що громада собору і надалі продовжуватиме гуманітарну місію.

Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.

(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *