У день народження митрополит Олександр молиться на Афоні

Духовенство і громада Спасо-Преображенського собору на чолі з головою Парафіяльної ради Ігорем Лисовим вітають митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра із Днем народження. Сьогодні, 18 березня, у день свого 40-річчя, владика відправив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському монастирі на Святій горі Афон, де одинадцять років тому від рук Блаженнішого Митрополита Володимира прийняв монаший постриг. 

“Господи, дякую за пройдений життєвий шлях. Дякую батькам що привели в цей світ, дякую вчителям за науку, дякую друзям за підтримку…” – написав сьогодні владика Олександр на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Владиці співслужили братія монастиря, а також благочинний нашого собору протоієрей Валерій Кравець і диякон Богдан Гулямов.

Напередодні паломники відвідали келію преподобного Паісія Святогорця.

Вчора у монастирі Дохіар зустріли при вході до обителі геронду Григорія. Отримали кожен настанов. Вклонилися Пресвятій Богородиці “Скоропослушниці”.

Вчора ввечері владика Олександр і паломники відвідали монастир Ксенофонт. Помолились за вечірнім богослужінням подорожуючи, з Дохіару в Святого Пантелеймона. В обителі читалася третя частина Акафіста Пресвятій Богородиці, відповідно до грецького богослужбового уставу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *