Молимося за Надію Савченко

54d7860136da7_1418401578_nadezhda_savchenko_zajmetsya_razrabotkoj_ukrainskih_zakonoproektov_v_sizoОстанніми днями значно погіршився стан здоров’я Надії Савченко, нашої співвітчизниці, вимушений суворий піст якої триває вже понад два місяці. У нашому соборі від сьогодні за Божественною літургією підносяться посилені молитви про укріплення сил незаконно ув’язненої та її якнайшвидше звільнення.

Розділяючи турботу українського народу та Предстоятеля нашої Церкви про нашу співвітчизницю, закликаємо до молитви усіх небайдужих до її долі та долі України.

Прохання на потрійній єктенії

Благий Господи, що не хочеш смерті грішників, але щоб вони навернулись і живими були, змилосердься і помилуй рабу Твою Надію, що неправедно в узах перебуває, подай їй терпіння та здоров’я в несенні випробовувань, спини хворість, відверни страждання і всю неміч, подай сильну руку Твою, і, як дочку Яїрову від ложа недуги підняв, підніми й здоровою вчини, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Ще молимось Господу Богу нашому, щоб вислухав голос моління нас, грішних, і охоронив всіх людей України нашої в час тяжких іспитів та помилував рабу Твою Надію, що в узах неправедно перебуває, і зберіг її від смертоносної рани і всякої хвороби душевної і тілесної, щоб охоронив від усякої скорботи, лиха, гніву й недолі, та дав їй повернутися здоровою і неушкодженою, Всемилостивий Господи, вислухай і помилуй.

Молимося за Надію Савченко: Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *