Богослужіння на свято Преображення очолив Блаженніший Митрополит Володимир (+фоторепортаж)

Сьогодні, на свято Преображення Господня, Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Йому співслужили секретар Його Блаженства архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Макарівський Іларій, духовенство храму та клірик собору св. Олександра Невського у Парижі Екзархату православних парафій руської традиції у Західній Європі (Константинопольський Патріархат) священик Андрій Свинарьов.

Після Божественної літургії Митрополит Володимир звернувся до парафіян із вітальним словом: «Вітаю вас із великим, радісним і чудовим по формі й змісту святом Преображення Господнього. Преображення – це потреба кожної душі та є подвиг усього життя, преображення оновлює людину та дає їй нові сили, нову благодать і небесне благословення», – сказав Його Блаженство.

«Відзначаючи це свято, кожен із нас переживає ту трепетну радість, яка дається цим святом, ті благодатні хвилини, котрі людина отримує в храмі Божому, де звершуються всі тайни нашого спасіння, а найбільша – Свята Євхаристія, у якій Господь приходить до нас грішних і з’єднує нас із Ним навіки.

Я бажаю вам справжнього преображення, не на словах, не на бажаннях, а на ділі та добропорядному благочестивому житті християнина. Нехай же Господь, Котрий благоволив преобразитися перед святими Своїми учнями і апостолами, дасть нам міць віри та надії, а найголовніше любові – любові до Бога і людей – тільки цим шляхом людина звершує достойно і спасительно своє хрестоносіння. Нехай ці три чесноти будуть для нас дороговказом у нашому житті, наших молитвах, наших скорботах та радостях», – сказав Владика Володимир.

Фото диякона Максима Брусники та Сергія Гаджилова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *